Başvuru S.S.S ve www.msphd.metu.edu.tr adresine baktıktan sonra sorularınız için başvurmayı planladığınız bölümden sorumlu personele lütfen e-mail atınız.

  • KOORDİNATÖR

Sibel Er

sibele@metu.edu.tr

  • SOSYOLOJİ
  • SOSYAL POLİTİKA
  • TARİH
  • ASYA ÇALIŞMALARI
  • KENTSEL POLİTİKA PLANLAMASI VE YEREL YÖNETİMLER

Ezgi Özten

eozten@metu.edu.tr

  • INTERNATIONAL STUDENTS
  • ORTA DOĞU ARAŞTIRMALARI
  • FELSEFE
  • YERLEŞİM ARKEOLOJİSİ
 

H. Hilal Şenay

hsenay@metu.edu.tr

  • İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETİMİ
  • İNGİLİZ EDEBİYATI
  • BÖLGE ÇALIŞMALARI
  • AVRUPA ÇALIŞMALARI
  • AVRASYA ÇALIŞMALARI

Z. Tuba Sungur

tsungur@metu.edu.tr

  • SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
  • KARŞILAŞTIRMALI SOSYAL BİLİMLER

Fethi Kurtiy Şahin

kurtiy@metu.edu.tr

  • PSİKOLOJİ
  • LATİN VE KUZEY AMERİKA ÇALIŞMALARI
  • REHBERLİK VE PSİKOLOJ,K DANIŞMANLIK
  • BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
  • MİMARLIK TARİHİ

Nazlı Akay

nakay@metu.edu.tr

  • OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ
  • EĞİTİM YÖNETİMİ VE PLANLAMASI
  • EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM
  • BİLİM VE TEKNOLOJİ POLİTİKASI ÇALIŞMALARI

Betül Demiray

bdemiray@metu.edu.tr

  • MEDYA  VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR
  • TOPLUMSAL CİNSİYET VE KADIN ÇALIŞMALARI

Aysel Kösegil

aysel@metu.edu.tr

  • İKTİSAT

Serap Dalkılıç

dserap@metu.edu.tr

  • İŞLETME

Güler Barış

dguler@metu.edu.tr

  • ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Kazım Benli

kabenli@metu.edu.tr

  • ULUSLARARASI İLİŞKİLER
    *1 Haziran 2019 tarihine kadar

Hatice Falcıoğlu

fhatice@metu.edu.tr

 


Son Güncelleme:
14/05/2019 - 16:44