SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ


ODTÜ SBE Ders Performans Ödülleri Sonuçları

ODTÜ SBE Ders Performans Ödülleri Sonuçları

   

 

 

Öğrencinin Adı Soyadı

EABD 

Programı

GNO

1

Ekmel Sayıl

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Doktora

3,93

2

Faruk Çam

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Yüksek Lisans (tezli)

3,86

3

Cemre Naz Kutluaka

Mimarlık Tarihi

Doktora

3,89

4

Dilara Burcu Giritlioğlu

Mimarlık Tarihi

Yüksek Lisans (tezli)

4

5

Meriç Yıldız Koçer

İşletme

Yüksek Lisans (tezli)

3,92

6

Melek Yapucuoğlu

Eğitim Programları ve Öğretim

Doktora

3,5

7

Armağan Anteplioğlu

Eğitim Programları ve Öğretim

Yüksek Lisans (tezli)

3,73

8

Alperen Kurşuncu

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Doktora

3,82

9

Burçin Belgin

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Yüksek Lisans (tezli)

3,86

10

Sevil Esma Tunç

Eğitim Yönetimi ve Planlaması

Yüksek Lisans (tezli)

3,7

11

Duygu Karakaya

Okul Öncesi Öğretmenliği

Yüksek Lisans (tezli)

3,77

12

Dilan Aydın

İktisat

Yüksek Lisans (tezli)

3,59

13

Kemal Saygılı

İktisat

Doktora

3,57

14

Semanur Kandil

İlköğretim

Doktora

3,79

15

Saidah Namayanja

İngiliz Edebiyatı

Doktora

3,5

16

Sümeyye Güllü Aslan

İngiliz Edebiyatı

Yüksek Lisans (tezli)

3,93

17

Kadriye Aytaç

İngiliz Dili Öğretimi

Doktora

3,93

18

Mehmet Emre Altınbaş

İngiliz Dili Öğretimi

Yüksek Lisans (tezli)

3,64

19

Ali Cirit

Yöneticiler için İşletme

Tezsiz Yüksek Lisans (İkinci Öğretim)

3,85

20

Necmettin Yüksel

Tarih

Doktora

3,86

21

Nur Meriç Yaşar

Tarih

Yüksek Lisans (tezli)

3,71

22

Ayşegül Çetin

Eğitimde İnsan Kaynaklarını Geliştirme

Tezsiz Yüksek Lisans (İkinci Öğretim)

3,94

23

Tunahan Yıldız

Uluslararası İlişkiler

Doktora

3,93

24

Gülşah Karataş

Uluslararası İlişkiler

Yüksek Lisans (tezli)

3,93

25

Selcan Ergun

Beden Eğitimi ve Spor

Doktora

3,52

26

Ece Ibanoğlu

Beden Eğitimi ve Spor

Yüksek Lisans (tezli)

3,55

27

Reha Kuldaşlı

Felsefe

Doktora

4

28

Oğuz Çiğilli

Felsefe

Yüksek Lisans (tezli)

3,86

29

Samet Karadeniz

Felsefe

Yüksek Lisans (tezli)

3,86

30

Nazlı Akay

Psikoloji

Doktora

4

31

Güler Beril Kumpasoğlu

Psikoloji

Yüksek Lisans (tezli)

4

32

Pelşin Ülgen

Psikoloji

Yüksek Lisans (tezli)

4

33

Sıla Ayöz

Sosyal Antropoloji

Yüksek Lisans (tezli)

3,82

34

Sibel Bekiroğlu

Sosyoloji

Doktora

4

35

Veniz Kalderon

Sosyoloji

Yüksek Lisans (tezli)

3,93

36

Melih Demirtaş

Bölge Çalışmaları

Doktora

4

37

Müge Dalkıran

Bölge Çalışmaları

Doktora

4

38

Mehmet Çağatay Güler

Avrasya Çalışmaları

Yüksek Lisans (tezli)

3,93

39

Efe Can Bakırel

Avrupa Bütünleşmesi

Tezsiz Yüksek Lisans (İkinci Öğretim)

3,86

40

Kemal Can Andaç

Avrupa Çalışmaları

Yüksek Lisans (tezli)

3,57

41

Tevfik Hürkan Urhan

Sosyal Bilimler (Türk-Alman) (Uluslararası Ortak Program)

Yüksek Lisans (tezsiz)

4

42

Esra Kırıkışla

Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları

Yüksek Lisans (tezli)

3,64

43

Tuğba Dilmen

Latin ve Kuzey Amerika Çalışmaları

Yüksek Lisans (tezli)

3,5

44

Ayşenur Ethemoğlu

Medya ve Kültürel Çalışmalar

Yüksek Lisans (tezli)

3,64

45

Jilian Ma

Orta Doğu Araştırmaları

Yüksek Lisans (tezli)

3,86

46

Ayşe Iraz Alpay

Yerleşim Arkeolojisi

Doktora

3,86

47

Ahmet Onur Torun

Yerleşim Arkeolojisi

Yüksek Lisans (tezli)

3,64

48

Özge Yüksekkaya

Sosyal Politika

Yüksek Lisans (tezli)

4

49

Sinem Erdoğdu

Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları

Yüksek Lisans (tezli)

3,64

50

Aslı Gürtunca

Kentsel Politika Planlaması ve Yerel Yönetimler

Doktora

4

51

Eren Can Yücel

Kentsel Politika Planlaması ve Yerel Yönetimler

Yüksek Lisans (tezli)

3,94