SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ


2013-2014 Güz Dönemi Başvurularından Sorumlu Personel Listesi

Kimler Başvuru Yapabilir? : http://sbe.metu.edu.tr/tr/kimler-basvuru-yapabilir

 

Başvuru Nasıl Yapılır? : http://sbe.metu.edu.tr/tr/basvuru-nasil-yapilir

 

Program Koşullarıhttp://sbe.metu.edu.tr/tr/program-kosullari

 

Önemli Tarihlerhttp://sbe.metu.edu.tr/tr/oenemli-tarihler

 

 Başvuru süreçleriyle ilgili tüm bilgiler bu web sayfasında mevcuttur. Lütfen bu bilgileri dikkatlice okuyunuz. Başvurularla ilgilenen personelimiz yoğunluktan dolayı, ancak burada mevcut olmayan konular hakkında bilgilendirme yapacaktır.


2017-2018 GÜZ DÖNEMİNE YÖNELİK BAŞVURU-KABUL SÜREÇLERİ İLE İLGİLENEN PERSONEL LİSTESİ

Bölümler dışında başvuru süreçleriyle ilgili genel bilgi

Sibel Er

sibele@metu.edu.tr

2107341

INTERNATIONAL STUDENTS

BİLİM VE TEKNOLOJİ POLİTİKASI ÇALIŞMALARI

YERLEŞİM ARKEOLOJİSİ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR  

MİMARLIK TARİHİ

Aslı Ertan

aertan@metu.edu.tr

2107353

FELSEFE

TARİH

İLKÖĞRETİM

İLKÖĞRETİM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

AVRASYA ÇALIŞMALARI

Yağmur Yaman

yagmur.yaman@metu.edu.tr

2107354

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

 

H. Hilal Şenay

hsenay@metu.edu.tr

2103705

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

SOSYAL POLİTİKA

LATİN VE KUZEY AMERİKA ÇALIŞMALARI

Ezgi Özten

eozten@metu.edu.tr

2103705

 

İKTİSAT

ASYA ÇALIŞMALARI

KENTSEL POLİTİKA VE YEREL YÖNETİMLER

Yusuf İkbal Oldaç

oyusuf@metu.edu.tr

2103717

 

SOSYOLOJİ

BÖLGE ÇALIŞMALARI

ORTADOĞU ARAŞTIRMALARI

Z. Tuba Sungur

tsungur@metu.edu.tr

2103717

 

PSİKOLOJİ

SOSYAL BİLİMLER (TÜRK-ALMAN)

 

Fethi Kurtiy Şahin

kurtiy@metu.edu.tr

2107343

 

AVRUPA ÇALIŞMALARI

AVRUPA BÜTÜNLEŞMESİ

MEDYA VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR

Güler Barış

dguler@metu.edu.tr

2102095

 

İŞLETME

YÖNETİCİLER İÇİN İŞLETMECİLİK

Aysel Kösegil

aysel@metu.edu.tr

2103707

EĞİTİM YÖNETİMİ VE PLANLAMASI

EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİMİ

EĞİTİMDE İNSAN KAYNAKLARINI GELİŞTİRME REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

 

Hatice Falcıoğlu

fhatice@metu.edu.tr

2103716

KADIN ÇALIŞMALARI

İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETİMİ

İNGİLİZ EDEBİYATI

 

Öznur Çatak

oznurc@metu.edu.tr

2103714