GRADUATE SCHOOL OF SOCIAL SCIENCES


Başvuru ve Kabul Süreçlerinden Sorumlu Personel Listesi


 

How to apply? Both for Turkish citizens and International Students : http://sbe.metu.edu.tr/how-apply

 

Required documents for application: http://sbe.metu.edu.tr/required-documents-application

Information about ODTU Proficiency Exam (METU- IYS Exam): http://oidb.metu.edu.tr/en/english-proficiency

 

 

All the information related to application processes are available on this website. Please read them carefully. Due to the volume of questions received, the following staff will only be assisting you with the issues  you cannot find on this website.

2017-2018 GÜZ DÖNEMİNE YÖNELİK BAŞVURU-KABUL SÜREÇLERİ İLE İLGİLENEN PERSONEL LİSTESİ

Bölümler dışında başvuru süreçleriyle ilgili olarak genel bilgi 

Sibel Er

sibele@metu.edu.tr

2107341

INTERNATIONAL STUDENTS

BİLİM VE TEKNOLOJİ POLİTİKASI ÇALIŞMALARI

YERLEŞİM ARKEOLOJİSİ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR  

MİMARLIK TARİHİ

Aslı Ertan

aertan@metu.edu.tr

2107353

FELSEFE

TARİH

İLKÖĞRETİM

İLKÖĞRETİM OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

AVRASYA ÇALIŞMALARI

Yağmur Yaman

yagmur.yaman@metu.edu.tr

2107354

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

 

H. Hilal Şenay

hsenay@metu.edu.tr

2103705

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

SOSYAL POLİTİKA

LATİN VE KUZEY AMERİKA ÇALIŞMALARI

Ezgi Özten

eozten@metu.edu.tr

2103705

 

İKTİSAT

ASYA ÇALIŞMALARI

KENTSEL POLİTİKA VE YEREL YÖNETİMLER

Yusuf İkbal Oldaç

oyusuf@metu.edu.tr

2103717

 

SOSYOLOJİ

BÖLGE ÇALIŞMALARI

ORTADOĞU ARAŞTIRMALARI

Z. Tuba Sungur

tsungur@metu.edu.tr

2103717

 

PSİKOLOJİ

SOSYAL BİLİMLER (TÜRK-ALMAN)

 

Fethi Kurtiy Şahin

kurtiy@metu.edu.tr

2107343

 

AVRUPA ÇALIŞMALARI

AVRUPA BÜTÜNLEŞMESİ

MEDYA VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR

Güler Barış

dguler@metu.edu.tr

2102095

 

İŞLETME

YÖNETİCİLER İÇİN İŞLETMECİLİK

Aysel Kösegil

aysel@metu.edu.tr

2103707

EĞİTİM YÖNETİMİ VE PLANLAMASI

EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİMİ

EĞİTİMDE İNSAN KAYNAKLARINI GELİŞTİRME REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

 

Hatice Falcıoğlu

fhatice@metu.edu.tr

2103716

KADIN ÇALIŞMALARI

İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETİMİ

İNGİLİZ EDEBİYATI

 

Öznur Çatak

oznurc@metu.edu.tr

2103714